Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Školní psycholog

ZŠ Hodonín, Vančurova 2 naléhavě hledá vhodného kandidáta na pozici ŠKOLNÍ PSYCHOLOG (úvazek 1,000 s nástupem od ledna 2020).

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském oboru PSYCHOLOG, kreativitu, flexibilitu, schopnost týmové práce.

Pracovní náplň: podpora zavádění inkluzivního vzdělávání do praxe, depistáž, diagnostika a podpora začlenění znevýhodněných žáků, poradenství pedagogům, preventivní ovlivňování klimatu ve škole a třídě, prevence patologických jevů, práce s rodinou, případně skupinou dětí.

Nabízíme: tvořivou a zajímavou práci, pravidelnou supervizní podporu, možnost dalšího vzdělávání, práci v režimu pedagogických pracovníků (8 týdnů dovolené), notebook, platové zařazení ve 12. platové třídě dle odpovídající délky praxe.

Životopis společně s motivačním dopisem a žádostí o pracovní pozici zasílejte na e-mail: reditelstvi@zsvancur.cz. Uchazeči budou obratem pozváni na pohovor.


Pedagog pro pro II. stupeň s aprobací INFORMATIKA

Naše základní škola přijme pedagoga na II. stupeň ZŠ s aprobací informační technologie / ICT koordinátor - práce na celý úvazek (17 hodin výuky týdně + péče o IT zařízení, síť, HW, SW, licence). Možnost zapojení se do evropských projektů zaměřených na digitální vzdělání. Očekávaný nástup od 1. 2. 2020.

Nabízíme práci v moderně vybavené škole, přátelském pracovním kolektivu s dostatkem prostoru pro vlastní kreativitu a seberealizaci dle zájmů uchazeče, odpovídající platové ohodnocení, služební telefon a notebook, možnost benefitů formou FKSP.

Žádosti o zaměstnání zasílejte společně se strukturovaným životopisem na adresu reditelstvi@zsvancur.cz