Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Školní psycholog

ZŠ Hodonín, Vančurova 2 naléhavě hledá vhodného kandidáta na pozici ŠKOLNÍ PSYCHOLOG (úvazek 1,000 s nástupem od září 2020).

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském oboru PSYCHOLOG, kreativitu, flexibilitu, schopnost týmové práce.

Pracovní náplň: podpora zavádění inkluzivního vzdělávání do praxe, depistáž, diagnostika a podpora začlenění znevýhodněných žáků, poradenství pedagogům, preventivní ovlivňování klimatu ve škole a třídě, prevence patologických jevů, práce s rodinou, případně skupinou dětí.

Nabízíme: tvořivou a zajímavou práci, pravidelnou supervizní podporu, možnost dalšího vzdělávání, práci v režimu pedagogických pracovníků (8 týdnů dovolené), notebook, platové zařazení ve 12. platové třídě dle odpovídající délky praxe.

Životopis společně s motivačním dopisem a žádostí o pracovní pozici zasílejte na e-mail: reditelstvi@zsvancur.cz. Uchazeči budou obratem pozváni na pohovor.