Stránky tříd - 2. stupeň

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Štukavcová

e-mail: stukavcova@zsvancur.cz

Dobrý den,

podle nařízení vedení školy budou všichni vyučující v období karantény postupovat následujícím způsobem:

1. Jediná povolená komunikace s žáky a rodiči je přes Bakaláře. Jedná se i o způsob kontroly vedení školy nad naší domácí prací a nad množstvím zadaných úkolů. Pokud nemáte přístupová hesla, napište mi na mail nebo přímo panu řediteli na reditelstvi@zsvancur.cz, údaje vám v nejbližším možném termínu pošleme.

2. Učivo naleznete ve složce DOKUMENTY (veřejné). V této složce se budou zadávat veškeré materiály (výpisky, prezentace) ke studiu a také úkoly.

3. Odevzdávání bude probíhat přes KOMENS, kdy rodič (žák) připojí ke zprávě pro učitele přílohu.

Chápu složitost celé situace, proto se budu snažit Vaše děti nepřetěžovat. Prosím jen, abyste je při plnění úkolů zkontrolovali, aby je pak nedoháněly na poslední chvíli.

Po návratu do školy vše společně probereme, snad to bude brzy.

Opatrujte se, pozdravujte ode mne Vaše děti.

Lenka Štukavcová

Adaptační kurz 6.B - fotogalerie