Stránky tříd - 2. stupeň

Třída 6. A

Třídní učitelka: Mgr. Ivona Šerešová

e-mail: seresova@zsvancur.cz


Adaptační kurz - Jeseníky (9. - 11. září 2019)

Sraz žáků je v pondělí 9. září 2019 v 6:50 hodin před vlakovým nádražím ČD v Hodoníně.

Co zabalit s sebou?

Softshellová bunda, pláštěnka, dlouhé sportovní kalhoty, tepláky k ohni, svetr, mikinu, tričko s krátkým a dlouhým rukávem, spodní prádlo, dvoje ponožky, kraťasy, pevná turistická obuv, sportovní obuv na hřiště, přezůvky na chatu, kšiltovku, šátek (na hry), menší batoh na túru, lahev na pití, kopii průkazu ZP, případně průkaz dokazující věk dítěte. S sebou dětem přibalte krom svačiny na první dopoledne, také hotovost na drobné občerstvení v bufetu, případně při výletech po okolí. V případě, že Vaše dítě užívá pravidelně léky, oznamte prosím tuto skutečnost TU.

Co s sebou vůbec nebrat?

Mobilní telefony, tablety, přehrávače a další elektroniku. Na kurz jedeme proto, abychom poznali co nejvíce jeden druhého, povídali si, hráli hry, vyšli na túru, poseděli u ohně, bavili se navzájem a ne koukali do mobilních zařízení... Po celou dobu kurzu budou k dispozici na telefonu paní psycholožka, případně třídní učitelka. Telefony na pedagogický dohled najdete níže, v případě zásadních dotazů se prosím obracejte na ně.

Pravidla - 2x a dost!

Vzhledem k tomu, že akce se koná v horském prostředí, bude kázeň a respektování pokynů vedoucích naprosto zásadní věcí. Proto se opakovaná nekázeň, která může ohrozit nebo ovlivnit bezpečnost, případně zdraví ostatních účastníků trestá odjezdem domů (na náklady rodičů, bez nároku na storno). Věřím, že k tomuto výjimečnému kroku nebude třeba sáhnout, děti budou samozřejmě na toto předem upozorněny.

Návrat do Hodonína je plánován na středu 11. září cca ve 13 hodin na vlakové nádraží.

BEZINFEKČNOST - vyplňte prosím přiložený dokument a podepište k datu odjezdu, tj. 9. 9. 2019 - každý žák odevzdá bezinfekčnost společně s kopií kartičky ZP před vlakovým nádražím třídní učitelce.

Ubytování:

Dva zánovní, moderně zařízené apartmánové domy, v každém 4 apartmány. Bydlíme ve dvou budovách, které jsou od sebe vzdálené cca 30 metrů, na každé budově bude v 1 apartmánu bydlet někdo z pedagogického doprovodu. Areál je oplocen, v bezprostřední blízkosti se nachází víceúčelové sportovní hřiště, cca 400 m daleko je to na vlakovou stanici i na sjezdovku, pod kterou máme k dispozici klubovnu/jídelnu (součástí je bufet), ohniště, dětské hřiště...

Upozorňujeme předem, že pokud některý z účastníků kurzu vybavení apartmánu poškodí nebo odcizí, bude po něm majitel požadovat náhradu.

Průběh adaptačního kurzu, fotografie a videa můžete sledovat na našem novém webu www.zsvancur.cz a také FB profilu @zsvancur

Mgr. Martin Fiala


Adaptační kurz 6. tříd