Stránky tříd - 1. stupeň

Vítejte na webových stránkách třídy V. C

Třídní učitelka Mgr. Beata Kulyková, od 6. 11. 2019 Mgr. Jana Jadámková

e-mail: beak@seznam.cz

            jadamkova@email.cz

Dobrý den,                                                                                                                                   podle nařízení vedení školy budou všichni vyučující v období karantény postupovat následujícím způsobem:                                                                                                                   1. Jediná povolená komunikace s žáky a rodiči je přes Bakaláře. Jedná se i o způsob kontroly vedení školy nad naší domácí prací a nad množstvím zadaných úkolů. Pokud nemáte přístupová hesla, napiště mi na mail nebo přímo panu řediteli na reditelstvi@zsvancur.cz, údaje vám  v nejbližším možném termínu pošleme.                            2. Učivo naleznete ve složce DOKUMENTY (veřejné). V této složce se budou zadávat veškeré materiály (výpisky, prezentace) ke studiu a také úkoly.                                               3. Odevzdávání bude probíhat přes KOMENS, kdy rodič (žák) připojí ke zprávě pro učitele přílohu.                                                                                                                                                4. Nechceme přenášet své povinnosti na rodiče, na 1. stupni budeme pouze opakovat a procvičovat základní učivo bez klasifikace. Budeme se řídit rozvrhem a zadávat úkoly        v přiměřeném rozsahu. Pevně doufáme, že nové učivo stihneme probrat po návratu do školy a pokud ne "svět se nezboří" a část osnov by se výjimečně posunula do dalšího ročníku.                                                                                                                                                  V této mimořádné situaci, se kterou se nikdo z nás ještě nesetkal, nám všem jde  o jediné, abychom všichni zůstali zdraví.                                                        

 Pokud máte další dotazy, volejte na číslo 723 056 365.                                 J. Jadámková                                                                                                          


Vážení vyučující,
vzhledem k uzavření škol bychom Vám rádi pomohli s výukou na dálku.
Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz.
Kteroukoli MIUč+ pak mohou zdarma používat 30 dní, pokud by uzavření škol trvalo déle, licence zdarma prodloužíme do 30. 6. 2020.
Pro výuku matematiky v 1. až 5. ročníku jsou navíc k dispozici výuková videa na www.matyskova-matematika.cz obsahující výklad ke každému cvičení každé stránky učebnic - žáci tak mohou pracovat podle něj.
Přejeme hlavně hodně zdraví.
Vaše NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. Učíme interaktivně, procvičujeme hravě.

Pokračujeme v práci na projektu Staré řecké báje a pověsti                            

Děti rozdělily jednotlivé role řeckých bohů a hrdinů a dostaly krátký text, který si  samozřejmě samy mohou upravit. Bylo by vhodné, aby se projektového dne zúčastnilo více žáků. Stačí, když si připraví jednoduchý kostým / bojovník, nymfa....) a nemusí nic přednášet,   jenom budou "dlít na Olympu".

Amfory a mísu s ovocem vytvořily Eliška H. s maminkou. Moc děkujeme!
Amfory a mísu s ovocem vytvořily Eliška H. s maminkou. Moc děkujeme!
Děkujeme mamince Sáry za krásné obrázky.
Děkujeme mamince Sáry za krásné obrázky.
Děti malují bájné hrdiny.
Děti malují bájné hrdiny.
Také jsem se zapojila do příprav - výzdoba chodby
Také jsem se zapojila do příprav - výzdoba chodby