Stránky tříd - 1. stupeň

Vítejte na webových stránkách třídy V. C

Třídní učitelka Mgr. Beata Kulyková, od 6. 11. 2019 Mgr. Jana Jadámková

e-mail: beak@seznam.cz

            jadamkova@email.cz

Dlouhodobé domácí úkoly 

Třídní kolo recitační soutěže - naučit se báseň zpaměti ( aspoň tři sloky) nebo krátký text        do 29. ledna, školní kolo se uskuteční 25. února 2020

Čtenářský deník do pátku 14. února

Anglický jazyk - Projekt "My family" ( obě skupiny) do 14. února

Probrané učivo ve středu 22. ledna

1. a 2. vyučovací hodina - preventivní program                                                                                  Matematika                                                                                                                                  Denně procvičujeme písemné dělení dvojciferným dělitelem, prosím rodiče, aby také dávali dětem doma příklady na dělení, stále se s tím učivem někteří žáci potýkají a nejde jim to.          Přírodověda - subtropický podnebný pás, v pátek test na tropický pás                         

Výtvarka - kresba pastelkami
Výtvarka - kresba pastelkami