Aktuální obsazenost tělocvičen

Pronájem tělocvičen

Naše škola disponuje dvěma tělocvičnami a jedním gymnastickým sálem. Všechny tyto prostory je možné v odpoledních hodinách, případně o víkendech pronajmout veřejnosti pro pravidelnou sportovní činnost. Níže vidíte aktuální obsazenost jednotlivých sportovišť. Venkovní víceúčelová hřiště v současné době také pronajímáme. Mimo pronájmy a výuku slouží veřejnosti a jejich užívání je zdarma.

Velká tělocvična 

(rozměry hrací plochy: 15 x 30 metrů, cena pronájmu: 210 Kč / hodinu)

Malá tělocvična 

(rozměry hrací plochy: 12 x 25 metrů, cena pronájmu: 190 Kč / hodinu)

Gymnastický sál

rozměry plochy: 8 x 15 metrů, 1 stěna obložena zrcadly, reprosoustava k dispozici, cena pronájmu: 120 Kč / hodinu

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k probíhající rekonstrukci elektroinstalace v budově školy není gymnastický sál možné pronajímat. Pokud máte zájem o pronájem, můžete využít volné termíny ve velké, případně malé tělocvičně. Jakmile bude sál vyklizen a připraven k pronájmu, budeme vás o této skutečnosti informovat. Děkujeme za pochopení.


Postup při pronájmu tělocvičny, venkovního hřiště nebo gymnastického sálu:

1) vyberte si volný termín

2) prostřednictvím kontaktního formuláře nám sdělte Váš zájem, uveďte prosím rovněž přesný termín pronájmu např. od 1. listopadu do 31. května každou sobotu od 15:00 do 17:00 hodin. Rovněž nám prosím sdělte účel pronájmu (např. basketbal, cvičení pro ženy, jóga atd.).

3) následně Vám potvrdíme rezervaci a vyžádáme si další osobní údaje nutné pro nájemní smlouvu - její návrh Vám zašleme elektronicky na uvedený e-mail a po Vašem odsouhlasení je třeba se zastavit k podpisu smlouvy na ředitelství. Pronájem veškerých prostor je třeba řešit se zástupcem ředitele, panem Martinem Fialou (tel. 777 529 269).

4) po podpisu smlouvy dostanete nastavený čip, který Vám zajistí přístup k tělocvičnám. Součástí každého pronájmu je možnost využít tělocvičnou šatnu a sociální zařízení, pokud není omezeno Mimořádným nařízením.

5) pronájem je fakturován za dvě období - první za měsíce leden až červen, druhý za měsíce září až prosinec. Částku je možné uhradit na pokladně školy nebo převodem na BÚ školy.

Kontaktní formulář - pronájem Tv