Zlato z Drakobití pro Vančurku!!

14.09.2019

Kdo neviděl, může litovat. Neskutečná finálová jízda vynesla naše žáky na první místo ve starší kategorii Hodonínského Drakobití! Krásný den strávený na řece Moravě korunovala naše posádka složená z žáků 8. a 9. ročníku triumfem, když v posledním závodě dne porazila o téměř celou loď favorizované Mutěnice a Břeclav! Přitom časy v rozjížďkách napovídaly, že vybojovat prvenství bude mezi sedmi posádkami velmi obtížné - naše loď zajížděla časy na úrovni 2. a 3. místa. Naši žáci se ale dokázali na nejdůležitější jízdu výborně připravit - vystřídali klíčové posty, v rozjížďkách vypilovali synchronizaci záběrů a finále pak bylo doslova koncertem! Úspěšný den naší školy navíc podtrhla druhým místem mladší posádka žáků 5. ročníku! Skvělá a pohodová atmosféra, která tradiční závody dračích lodí provázela, je tou nejlepší pozvánkou do přístaviště na dnešní závody pro veřejnost! Velký dík pořadatelům z VK Hodonín za precizně zorganizovanou akci a krásné odměny pro děti! Už teď se těšíme na Pohár základních škol na veslařských trenažérech!