Vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2020/21

27.01.2021

Vysvědčení (respektive výpis známek) za letošní 1. pololetí bude vydáno ve čtvrtek 28. ledna 2021. Žáci na prezenční výuce ho dostanou ten den ve škole, ostatním bude zveřejněno v systému BAKALÁŘI - pololetní klasifikace. Návod, jak výpis zobrazit, najdete ZDE... Výpisy vysvědčení budou žákům fyzicky předány při nejbližší možné příležitosti nástupu do školy.

Veškerá korespondence ohledně žáků, kteří budou na pololetí hodnoceni známkou nedostatečně, případně budou mít odloženou klasifikaci pro neúčast na distanční části výuky, proběhne prostřednictvím systému Bakaláři. Připomínáme, že je povinností rodičů i žáků toto prostředí pravidelně kontrolovat. V případě problémů  s přihlášením do Bakalářů, případně Googlu / zapomenutých hesel nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: reditelstvi@zsvancur.cz nebo telefonu 518 321 387.

V pátek 29. ledna 2021 probíhají na všech základních školách pololetní prázdniny. V tento den se nekonají žádné meety a není zadáváno učivo.

Vláda aktuálně jedná o možném nástupu žáků devátých ročníků na prezenční výuku. Zatím je diskutován termín od 1. února 2021 . Sledujte prosím naše webové stránky a systém Bakaláři - jakmile budeme ze strany MŠMT informováni o definitivním termínu, obratem Vám zprostředkujeme bližší informace a rozvrh hodin.

Jarní prázdniny pro okres Hodonín proběhnou v plánovaném termínu od 22. do 28. února 2021.

/MF/