Testování zaměstnanců školy zahájeno

29.03.2021

Dnešním dnem bylo započato pravidelné testování zaměstnanců naší školy na přítomnost viru COVID-19. Vzhledem k tomu, že máme v našich řadách i diplomované zdravotní sestry, probíhalo celé testování pomocí antigenních testů naprosto bez problémů a na profesionální úrovni. Všem byl proveden stěr z okraje nosu a změřena tělesná teplota. Oproti jiným vzdělávacím zařízením je naše škola stále v provozu pro děti rodičů pracujících v integrovaném záchranném systému, proto muselo být dnes otestováno více jak 30 pedagogických a provozních zaměstnanců. Potěšující byla nejen rychlost testování, ale především výsledky všech testů, které byly negativní. Díky tomu se můžeme dál všichni věnovat svojí práci a pomalu se připravovat na návrat žáků do školních lavic. Věřme, že se tak stane co nejdříve...