Rekonstrukce odborných učeben ZŠ Vančurova (IROP)

17.09.2019

Společná schůzka projektové manažerky, zástupců právního odboru Města Hodonín vedení naší školy a projektantů dnes odstartovala další etapu příprav projektu IROP, ve kterém bude realizována rekonstrukce odborných učeben ZŠ Vančurova. Do naší školy tak během příštích tří let přiteče díky dotacím z evropských fondů a zřizovateli více než 20 milionů korun.

Aktuálně je řešena příprava projektové dokumentace a podkladů pro vysoutěžení jednotlivých oblastí projektu. Samotná rekonstrukce učeben je plánována na červen až září 2020. I díky tomu bude letošní školní rok na Vančurce o týden kratší a vysvědčení rozdáme o týden dřív. Žáci i pedagogický sbor se mohou těšit na nové jazykové učebny, zrekonstruovanou učebnu fyziky, přírodopisu a informatiky, nové rozvody elektřiny, lepší konektivitu a bezbariérový přístup do všech pavilonů budovy díky výtahu.

/FI/