Přichází nová školní kolekce!

19.04.2021

Milí žáci, vážení rodiče, kolegové, za poslední školní rok se část interiéru naší školy změnila k nepoznání. Proměnou prošly nejen odborné učebny, ale také chodby a technické vybavení. Máme z toho upřímnou radost a věříme, že až bude škola zrekonstruována celá, budete i vy s výsledkem spokojeni! 

Byli bychom rádi, kdyby se neproměňoval pouze interiér naší školy a její vybavení, ale také vztah k naší škole. Řada z nás je hrda na "svoji" školu a těší nás, že pozitivních ohlasů je čím dále, tím více. Proto jsme se rozhodli vstoupit do projektu, který nám všem umožní ukázat, že máme skutečně naši školu rádi a hlásíme se k ní. 

Vstoupili jsme do projektu společnosti Scholls United, která mimo jiné zajišťuje výrobu a potisk školního oblečení. Naší škole tak byl vytvořen vlastní MERCH, který bude možné prostřednictvím e-shopu zakoupit na různých produktech - college mikinách, tričkách, čepicích, batozích atd.

Abychom vše mohli spustit, je nejprve potřeba vybrat grafickou podobu, která bude uvedené produkty zdobit. A protože budete nosit oblečení zejména vy, máte nyní možnost HLASOVAT PRO NÁVRH LOGA, které se vám nejvíce líbí! Pozor - hlasovat můžete pouze v tomto týdnu - od 19. do 23. dubna 2021

Vítězný návrh následně grafici ze Scholls United zpracují a vytvoří nám kompletní nabídku v novém e-shopu, ze kterého si každý z vás bude moci vybrat a objednat libovolné produkty v oblíbené barvě a odpovídající velikosti.

Abyste byli v obraze, naleznete níže často kladené otázky ohledně školního oblečení... Tak neváhejte a hlasujte!!

Často kladené otázky

Jak přesně probíhá na škole výběr peněz od žáků?

Žádné vybírání peněz od žáků na škole neprobíhá - svoji objednávku si každý hradí sám on-line při jejím dokončení, a to buď platební kartou, případně bankovním převodem.

Jak dlouho trvá výroba oblečení?

Od ukončení objednání trvá dodání cca 2-3 týdny, poté je zboží dodáno buď do školy, nebo za malý poplatek přímo na adresu žáka.

Jaký typ potisku používáte?

Nejčastější metodou tisku je sítotiskový transfer, díky kterému dosahujeme perfektní a dlouhotrvající kvality. Na některé produkty se však hodí výšivka, popřípadě nášivka. Na všechny výrobky u nás máte klasicky dvouletou záruku. 

Jak poznám správnou velikost?

Nejsnadnější způsob je podívat se na www.radcevelikosti.cz , kde naleznete naše oblečení nafocené na reálných lidech. Díky těmto fotkám můžete snadno odhadnout svou velikost. Případně si stáhněte pdf s podrobnostmi produktu v horní části webu. Zde naleznete velikostní tabulky. 


Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku, koukněte přímo na web Školní oblečení - Schools United nebo nám napište na zastupce@zsvancur.cz případně pište KOMENS na ředitelství.