Pravidla příchodu a odchodu žáků do školní družiny

03.09.2020

Vážení rodiče, s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci v našem regionu a doporučením MŠMT a MZ ČR jsme nuceni reagovat na pohyb osob v budově naší školy.

Až do odvolání platí následující pravidla pro příchod a odchod dětí ze školní družiny:

RÁNO

6:00 - 7:30 hod.

Děti si nechávají všechny věci ve vestibulu školních družin. Do šaten nikdo nevstupuje.

ODPOLEDNE

Do 15:00 hod.

Rodičům je vstup povolen pouze do pavilonu školních družin. Dítě samo odchází do šaten. Pod dohledem dozorujícího pedagoga si uloží potřebné věci do skříňky, přezuje se a odchází hlavním vchodem pro žáky. Zákonný zástupce nebo jiné pověřené osoby čekají na dítě před školou, dospělým osobám není povolen vstup do prostoru školních šaten.

15:00 - 17:00 hod.

Děti si pod dohledem vychovatelky školní družiny přenášejí všechny věci ze skříněk do pavilonu družin a odcházejí s doprovodem přes terasu domů.

Děkujeme za důsledné dodržování výše uvedeného!

V měsíci září se nevztahuje na zákonné zástupce 1. tříd.