Naše škola se při stávce uzavírat nebude

04.11.2019

Vážení rodiče a přátelé školy, rádi bychom Vás informovali o našem postoji k avizované středeční stávce. Naše škola se ve středu uzavírat nebude.

Nesouhlasíme však s nastavením platové politiky pedagogických pracovníků, kteří jsou dlouhodobě nedoceněni. Řadíme se mezi nejhůře placené vysokoškolské profese, přestože máme velkou odpovědnost za nastupující generace. Pokud má někdo pocit, že prázdniny jsou pro nás výhodou, rádi ho přivítáme v našem kolektivu, aby si naši práci sám vyzkoušel, nebo dokonce posílil naše řady. Tuto výhodu mu tím dopřejeme.

Uvědomujeme si, že současná politika města Hodonín se snaží do svých škol investovat. Jsme za to vděční, proto našemu zřizovateli nebudeme házet klacky pod nohy a brát si především jeho občany za naše rukojmí.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a respektování naší profese.

Ředitel školy a jeho zaměstnanci