Lyžařský kurz 2021

01.03.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

aktuální situace nám bohužel neumožňuje v letošním roce uspořádat lyžařský kurz ani v náhradním březnovém termínu. Řada provozovatelů vleků už sezónu v podstatě po vyhlášení aktuálně platných opatření ukončila, a tak je šance na náhradní termín v letošním roce rovna nule. LVK 2021 se tímto definitivně ruší.

Všichni rodiče, kteří za své děti zaplatili zálohu na letošní LVK, dostanou zpět celou částku na účet, ze kterého nám peníze dorazily. Několik žáků platilo v hotovosti - zde bych poprosil rodiče o zaslání stručné zprávy přes KOMENS na ředitelství školy. Do textu zprávy prosím uveďte na jaké číslo účtu si přejete vratku zálohy ve výši 1.500 Kč zaslat. Peníze odešleme zpět na Vaše účty v průběhu příštího týdne.

Protože lyžařský kurz na ZŠ je velmi atraktivní akcí, na kterou žáci mají krásné vzpomínky, rádi bychom vyšli letošním sedmákům vstříc a pokud to situace v příštím školním roce umožní, budeme se snažit zajistit jeden velký kurz pro dva ročníky najednou. O termínu a podmínkách budete včas informováni.

/MF/

Takový byl lyžařský kurz 2020...