Žáci se zapojí do plavecké soutěže měst!

24.09.2019

Ve středu 2. října proběhne celorepubliková akce, na které nebudou chybět ani žáci naší základní školy! Téměř stovka dětí se v doprovodu vyučujících tělesné výchovy na krytém bazénu v Hodoníně zúčastní tradiční PLAVECKÉ SOUTĚŽE MĚST

Akce začíná v 6.00 hodin ráno a končí ve 20.00 hodin večer, zařadit se mezi plavce tedy může i široká veřejnost - před nebo po příchodu ze zaměstnání. Každému z účastníků soutěže bude změřen čas na trati 100 m volným způsobem (start z vody) - za tento výkon následně obdrží diplom a může využít hodinového vstupu na bazén ZDARMA.

Soutěžící z naší školy koordinuje pan učitel Vrzal, zájemci o účast ze 4. - 9. tříd se tak mohou nahlásit přímo jemu, osloveni budou i třídními učiteli.

Žáky doveze na bazén a zpět autobus, ve středu 2. 10. se tak učí pouze první 3 hodiny, podrobnosti obdrží všichni účastníci na oznamu pro rodiče v pátek 27. října.

/FI/