92 našich žáků podpořilo plaveckou štafetu měst!

03.10.2019

Dnešní den patřil v Hodoníně plavání a naše škola u toho nemohla chybět! Plavecká soutěž měst se koná již od roku 1992 a do letošního ročníku se přihlásilo více jak 20 měst z České republiky. Zájemci dostávají šanci zaplavat si libovolným stylem trať dlouhou 100 metrů, otestovat si svoji aktuální formu a zároveň se na chvíli ocitnout v roli jednoho z "reprezentantů" svého města.

Naši žáci se letos nenechali zahanbit a na "kryťák" jich v doprovodu svých učitelů dorazilo více než devadesát! Nejlepší čas z našich žáků zaplavala plavkyně Tereza Holíková z 8.B - 1 minuta 18 vteřin! Z chlapců se prezentoval nejlepším časem 1 minuta 30 vteřin Thomas Engelhart ze 7. ročníku.

Touto cestou bychom rádi poděkovali všem žákům za vzornou reprezentaci naší školy a pořadatelům z oddílu sportovního plavání za precizní organizaci akce a možnost příjemně a smysluplně strávit dnešní dopoledne! Držíme palce, ať to Hodonínu letos v celkovém pořadí opět "cinkne"!

/FI/