Aktuálně realizované projekty

Jedlá zahrada ZŠ Hodonín, Vančurova

Registrační číslo projektu: čekáme na přidělení

Objednatel: Město Hodonín, Národní třída 373/25, 695 01 Hodonín

Celkový rozpočet projektu: 564.600,- Kč

Období realizace: 09/2020 - 08/2022 (realizace posunuta z důvodu epidemické situace)

Předmětem projektu je vybudování přírodní zahrady v areálu ZŠ Hodonín, Vančurova za účelem podpory enviromentálního a přírodovědného vzdělávání dětí v přímém kontaktu s přírodou. Místem realizace projektu je pozemek přiléhající ke škole z jižní strany, který není aktuálně pro využíván. Přírodní zahrada umožní dětem a žákům osvojovat si zábavnou a zážitkovou formou poznatky týkající se živé i neživé přírody a její ochrany, pedagogickým pracovníkům zahrada poskytne kvalitní zázemí pro názornou výuku a pro zvyšování úrovně poskytovaného vzdělání.