Nabízejte - poptávejte

Inzerce

Vážení rodiče, obrací se na nás stále větší množství lidí s nabídkou svojí práce, nebo naopak shání a poptávají služby v oblasti školství. Ne všechny tyto požadavky dokážeme splnit, nicméně rozhodli jsme se alespoň vytvořit novou rubriku, která primárně slouží pro vás - můžete zde buď najít kýženou nabídku doučování, nebo naopak nabídnout své služby, pokud pracujete nebo studujete v oblasti školství apod.

Vyhrazujeme si právo zveřejnit pouze inzerci přímo související se vzděláváním (tzn. nabídku doučování, nabídku učebnic, knih, učebních a kompenzačních pomůcek, techniky pro výuku apod.)

Máte-li zájem zde inzerát publikovat, kontaktujte nás prosím prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Prázdninové doučování

Dobrý den, jsem studentka 3. ročníku univerzity Tomáše Bati ve Zlíně oboru učitelství pro první stupeň ZŠ a nabízím možnost doučování dětí od první do páté třídy ZŠ během letních prázdnin z předmětů:

• český jazyk
  • matematika
  • další předměty dle domluvy

Doučování by mělo sloužit především jako doplnění / procvičení znalostí, které děti nezvládly vstřebat během on-line výuky. Průběh doučování je na domluvě, může být jak on-line, tak prezenčně.

Cena: 150,- Kč / hodina

Telefonický kontakt: 732 177 950