.

Aktuálně


pokud jste osoby samostatně výdělečně činné a zůstali jste s dětmi doma v době mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, máme tu pro Vás aktuální informace:

po domluvě s cestovní kanceláři jsme se rozhodli, že plánovaný zájezd do Anglie se ruší. Podrobné informace Vám byly doručeny elektronickou poštou od Mgr. Létalové.

zápisy dětí do prvních tříd základních škol zřizovaných městem Hodonínem, plánovaných na pátek 3. dubna a sobotu 4. dubna 2020, se ruší. O náhradním termínu budeme informovat. Sledujte prosím webové stránky naší základní školy, facebookový profil a web města Hodonín.

s ohledem na aktuální situaci v naší zemi (nouzový stav a očekávaná plošná karanténa) jsme se rozhodli od zítřejšího dne vydávat potvrzení na vaše žádosti o ošetřovné dětí POUZE ELEKTRONICKY! Chceme tak předejít pohybu osob v budově ZŠ, která je až do odvolání uzavřena.

V souvislosti s uzavřením naší základní školy bylo nařízeno pozastavit až do odvolání také pronájmy tělocvičen a učeben pro veřejnost. Od zítřejšího dne se tedy veškeré pronájmy Tv a učeben ruší, hodiny složkám pochopitelně nebudou účtovány. Od zítřka (11. března 2020) rovněž neproběhnou v našich tělocvičnách ani tréninky baseballu, basketbalu,...

dnes bylo vydáno mimořádné opatření, kterým se s účinností od dne 11. března 2020 zakazuje mimo jiné osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon, ve znění...

Rádi bychom Vás upozornili, že závěrečné vysvědčení budeme vydávat o týden dříve, tzn. v úterý 23. 6. 2020. Tato informace byla od září zveřejněna v sekci Termíny 2019/20. Od 24. 6. 2020 bude z technických důvodů ředitelské volno.

V úterý 25. února se na naší škole uskutečnila tradiční Soutěž malých recitátorů. Do školního kola se tentokrát přihlásilo 27 žáků z prvního i druhého stupně. Odborná porota složená z vyučujících měla tentokrát těžké rozhodování, neboť o výborné výkony nebyla nouze! Nakonec se do okresního kola soutěže probojovala tři děvčata - Valentýna Teplíková,...