.

Aktuálně

Vážení rodiče, informujeme Vás tímto, že přeplatky za školní družinu u dětí, které budou pokračovat v docházce do ŠD i v příštím roce, budou ponechány na pokrytí plateb za podzimní měsíce školního roku 2020/21.

Nemáte ještě plán na celé prázdniny? Zúčastněte se prázdninových aktivit pro žáky 7. - 9. tříd základních škol na hodonínské průmyslovce.

Z důvodu plánované rekonstrukce a souvisejících stavebních prací bude letošní školní rok ukončen dne 23. 6. 2020. Tento den bude žákům rovněž předáno závěrečné vysvědčení.

ve středu 17. června 2020 v 16:00 hodin se uskuteční v budově školy schůzka rodičů žáků budoucích prvních tříd s vyučujícími a vedením školy. Na schůzce budete informováni o rozdělení žáků do jednotlivých tříd, přidělení třídnictví a rovněž vám budou poskytnuty další informace v souvislosti s nástupem žáků 1. tříd do školy. Rozdělení žáků...

V případě zájmu o školní družinu pro rok 2020/2021 si prosím stáhněte přiloženou přihlášku do školní družiny. Pokud nemáte možnost si přihlášku sami vytisknout, budou k vyzvednutí ve vestibulu hlavního vchodu školy.

od pondělí 25. května 2020 nakonec naše školní jídelna zajistí pro všechny žáky, kteří se v rámci vzdělávacích skupin I. stupně přihlásili k odběru stravy, teplé obědy. Umožnil to celkový počet skupin, které se postupně ve školní jídelně stihnou i za aktuálních hygienických opatření vystřídat.

od 25. května zvažujeme možnost vařit pro naše skupiny žáků I. stupně teplou stravu. Výběr by byl pouze z jednoho jídla. Chápeme, že pro děti je teplá strava důležitá a že Vám tím usnadníme životní situaci, která nás v tomto období potkala.

V souvislosti s preventivními opatřeními, které aktuálně neumožňují žákům II. stupně vstoupit do školní budovy, bude probíhat letošní vyklizení šatních skříněk podle níže uvedeného harmonogramu. Skříňku musí žákovi vyklidit jeho zákonný zástupce, u vyklizení bude vždy třídní učitel. Aby nedošlo k setkání velkého množství osob v relativně malém...