.

Aktuálně

od pondělí 25. května 2020 nakonec naše školní jídelna zajistí pro všechny žáky, kteří se v rámci vzdělávacích skupin I. stupně přihlásili k odběru stravy, teplé obědy. Umožnil to celkový počet skupin, které se postupně ve školní jídelně stihnou i za aktuálních hygienických opatření vystřídat.

od 25. května zvažujeme možnost vařit pro naše skupiny žáků I. stupně teplou stravu. Výběr by byl pouze z jednoho jídla. Chápeme, že pro děti je teplá strava důležitá a že Vám tím usnadníme životní situaci, která nás v tomto období potkala.

V souvislosti s preventivními opatřeními, které aktuálně neumožňují žákům II. stupně vstoupit do školní budovy, bude probíhat letošní vyklizení šatních skříněk podle níže uvedeného harmonogramu. Skříňku musí žákovi vyklidit jeho zákonný zástupce, u vyklizení bude vždy třídní učitel. Aby nedošlo k setkání velkého množství osob v relativně malém...

pokud jste osoby samostatně výdělečně činné a zůstali jste s dětmi doma v době mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, máme tu pro Vás aktuální informace: