Pro žáky 1. a 2. tříd nabízí Jazyková škola AF English Strážnice kurzy angličtiny. Výuka probíhá ve skupinkách v počtu 10 – 14 dětí. Používáme oxfordskou řadu učebnic Happy House 1 a 2. Děti se v těchto hodinách hravou formou seznamují s anglickým jazykem a ve 2. ročníku pak plynule přejdou na povinnou výuku. Ve školním roce 2018/19 otvíráme šest skupin, kde vyučují Mgr. Jahodová, Mgr. Maňáková, Mgr. Šubertová, Mgr. Štípská, Mgr. Pavlíková a Mgr. Veselá.

 

 Skupina  Vyučující  Den 
 Zahájení  Místo
1.A Mgr. Jahodová pondělí, středa 12.30 – 13.15 17. září 2018   1.A
1.B Mgr. Maňáková pondělí, středa 12.30 – 13.15 17. září 2018   1.B
1.C Mgr. Šubertová pondělí 12.45 – 13.30,
středa 12.30 – 13.15
17. září 2018   3.A
1.D Mgr. Štípská pondělí, středa 12.45 – 13.30 *) 10. září 2018   5.B
2.A Mgr. Pavlíková úterý, čtvrtek 11.50 – 12.35 11. září 2018   2.B
2.B, C Mgr. Veselá úterý 12.30 – 13.15,
čtvrtek 12.45 – 13.30
11. září 2018   2.C

 

Rozdělení žáků prvních a druhých tříd do skupin pro výuku angličtiny:

Třída: 1.A 1.B
        
Vyučující: Mgr. Zdeňka Jahodová Mgr. Kateřina Maňáková
Termíny výuky: pondělí, středa 12.30 – 13.15 pondělí, středa 12.30 – 13.15
Zahájení výuky: 17. září 2018 17. září 2018
Místo výuky: 1.A 1.B
     
1. Hilger Tobiáš Švrček Samuel
2. Hellinger Tibor Semerádová Stella
3. Teplíková Valentýna Jandová Markéta
4. Kyselák Rostislav Novotný Marek
5. Glozová Štěpánka Hrubá Adéla
6. Nováková Lucie Lorenc Vojtěch
7. Kostiha Roman Myšulka Antonín
8. Foralová Anna Marie Kinzel Roman
9. Ilčík Vojtěch Matušková Kristýna
10.   Herzánová Lucie
11.   Garšicová Karolína Jitka
12.   Šimkovič Vojtěch
13.   Pivková Nina
14.   Sedláková Dominika
15.   Vaculovič Teodor
16.    

 

Třída: 1.C 2.A, B, C
        
Vyučující: Mgr. Martina Šubertová Mgr. Alena Štípská
Termíny výuky: pondělí 12.45 – 13.30, středa 12.30 – 13.15 pondělí, středa 12.45 – 13.30
    V době plaveckého výcviku, od 1.10. do 21.12, se bude místo pondělka vyučovat v pátek ve stejném čase.
Zahájení výuky: 17. září 2018 10. září 2018 
Místo výuky: 3.A 5.B
     
1. Mohyla Tobiáš Dostál Marek
2. Mlýnek Jonáš Franěk Šimon
3. Polášková Eliška Jandoušová Julie
4. Antošová Emma Čekan Tibor
5. Matulová Natálie Potočníková Emma
6. Stojaník Tomáš Chaloupka Jakub
7. Vykydal Tomáš Jedličková Kristina
8. Šurýnová Markéta Michalíková Sára
9. Nezdařil Tomáš Pospíšil Jakub
10.   Ševčíková Anna
11.   Blecha Vojtěch
12.   Vojáčková Lucie
13.   Pavlačková Eliška
14.   Nožička Josef
15.   Závodný Lukáš

 

Třída: 2.B 2.C
        
Vyučující: Mgr. Andrea Pavlíková Mgr. Eva Veselá
Termíny výuky: úterý, čtvrtek 11.50 – 12.35 úterý, 12.30 – 13.15, čtvrtek, 12.45 – 13.30
Zahájení výuky: 11. září 2018  11. září 2018
Místo výuky: 2.B 2.C
        
1. Nedvídek Rudolf Baláž Petr
2. Lamáčková Nikola Žalčík Marek
3. Mráková Natálie Zachová Natali
4. Křížanová Markéta Balák Denis
5. Šánová Stella Malář David
6. Schondorfová Ella Šrámek Vojtěch
7. Štukavec Jáchym Kubeš Matěj
8. Smolková Thea Cichyová Alena
9. Vachová Aneta Pěnčík Lukáš
10. Majzlíková Kristýna Havlíková Tereza
11. Tuf Simon Maxmilian Vrzalová Eliška
12. Zelinková Doris  Zubatá Sofie
13. Balážová Michaela  Marek Tomáš
14. Francová Berenika   
15.