Vančurova 2, 695 04 Hodonín telefon: 518 321 387 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ředitel PaedDr. Zdeněk Šebesta Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupkyně pro 1. stupeň  Mgr. Jaroslava Kurzová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zástupce pro 2. stupeň  Mgr. Martin Fiala Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Sekretariát Bronislava Indrová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vedoucí poradenského pracoviště Mgr. Daniela Burianová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Školní jídelna: telefon: 518 321 386 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vedoucí stravování  Blanka Piťová  
Školní družina: telefon: 720 318 288 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vedoucí družiny Vladimíra Procházková  
Pověřenec GDPR Mgr. Alena Straubová, advokátka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  telefon: 541 556 155 Smetanova 8, CZ-602 00 Brno
Prevence sociálně patologických jevů Mgr. Danuše Kubišová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ICT koordinátor Mgr. Alice Flodrová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Koordinátor EVVO RNDr. Jindřiška Frídlová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     
Kontakt na učitele je ve tvaru: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Příjem dokumentů - podrobnosti  zde

právní forma: příspěvková organizace 
IČO 49418823
DIČ CZ699001303
redizo 600115631
zřizovatel Město Hodonín
počet žáků 613

Podkategorie