vedoucí: Blanka Piťová

Pátek polévka s písmenky 1a,3,9
1. vepřový guláš, rohlík 1a,3,7
ovocná šťáva, mléko
     Kolektiv školní jídelny přeje všem strávníkům a příznivcům vše nejlepší v novém roce 2018.

1. - 5. ledna 2018
  Státní svátek

Vánoční prázdniny

Středa polévka krupková    1c,9
1. smetanové fazole s vejci, chléb 1a,3,7
2. těstovinový salát se šunkou a sýrem  1a,7

Čtvrtek polévka květáková 1a,9
1. domácí sekaná brambory, salát 1a,3,7
2. kuřecí plátek na šťávě, brambory, salát 1a,7

Pátek polévka s mušličkami 1a,9
1. hovězí  Stroganov, rýže  1a,7
2. bulgur s ovocem a zakysanou smetanou 1a,7

ALERGENY:
 1.  potraviny obsahující lepek:   a   pšenice,  b  žito,     ječmen,   d  oves,  e  špalda,   f  kamut
 2.  korýši   7.   mléko 12.  oxid siřičitý a siřičitany
 3.  vejce  8.   skořápkové plody 13.  vlčí bob (lupina)
 4.  ryby  9.   celer 14.  měkkýši
 5.  podzemnice olejná  10.  hořčice
 6.  sójové boby 11.  sezamová semena
Další informace o alergenech:   Alergeny v potravinách

Změna jídelníčku vyhrazena.

Kolektiv kuchyně přeje dobrou chuť.

M. Vaculíková, hl. kuchařka

Elektronické objednávky na www.strava.cz

Přechod na stránku školní jídelny

Objednávat lze přes terminál umístěný v jídelně nebo přes internet 5 dní dopředu. Strávníci budou přihlášeni na následující měsíc jako obvykle po zaplacení a budou mít automaticky nastavený oběd č. 1. Budete-li chtít změnit oběd na č. 2 nebo se odhlásit, můžete použít internet nebo terminál. Na internetu budete mít možnost zkontrolovat stav vašeho stravovacího konta a pokud bude na kontě dostatek prostředků, můžete si sami stravu přihlásit (na týden dopředu). Pokud platba nepřijde, nebudete přihlášeni.

Upozorňujeme:

Přihlášku, odhlášku a změnu druhu jídla lze provést nejpozději týden dopředu. Jídelníčky budou k dispozici na 14 dnů dopředu. Návod k obsluze terminálu je vyvěšen v jídelně. Pokud budete chtít používat internet, je potřeba navštívit kancelář ŠJ Vančurova, abychom Vám tuto službu mohli aktivovat. Připravte si předem: 1. název uživatele, 2. heslo, které budete chtít používat.

Postup při přihlašování přes internet:

1. otevřít internetové stránky www.strava.cz

2. přihlášení uživatele

3. zadáte - zařízení: 4135, vaše uživatelské jméno (které jste nahlásil v kanceláři) a heslo.

Zároveň s objednáváním můžete kontrolovat stav Vašeho konta, výdej stravy i platby. Aktualizace vašich dat na internetu bude prováděna denně po 14.00. Pokud zadáte e-mailovou adresu, přijde vám e-mail, informující o provedených změnách, ovšem až poté, co byla v jídelně provedena aktualizace vašich dat. Za změny provedené na terminálu nebo po internetu zodpovídáte vy.

Pokud se na některý druh jídla přihlásí méně než 30 strávníků, tento druh se nebude vařit; bude se vařit ten, který měl více objednávek. Případnou změnu jídelníčku najdete na internetu nebo na vývěsce ve škole.

Znovu upozorňujeme, že stravné se platí zálohově, vždy do 20. předešlého měsíce, bezhotovostně.

ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

V případě, že odhlášení již nemůžete provést přes internet nebo terminál, můžete se ohlásit do 7.00 ráno telefonicky (tel. 518 321 386) nebo prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Toto opatření neplatí pro změnu jídla! To muže být provedeno nejméně týden dopředu, jak je uvedeno výše. V případě nepřítomnosti je povinností strávníka si oběd odhlásit. V novém systému je nutností nosit čip, protože bez něj nepoznáme, jaký druh jídla je objednán. Pokud výjimečně čip zapomenete, pak: na ZŠ Vančurova dostanete náhradní stravenku v kanceláři, na ZŠ Mírové nám. vyčkáte, až kuchařka dle seznamu zjistí druh objednaného jídla.

Přechod na stránku školní jídelny