vedoucí: Blanka Piťová

telefon 518 321 386  objednání obědů zde  jídelníček  zde
  28. května - 1. června 2018
   Pondělí polévka z červené čočky
1. špagety po milánsku se sýrem 1a,3,7

2.  bramborové knedlíky s uzeným, zelí 1a,3,12
ovocná šťáva, mléko  7

ALERGENY:
 1.  potraviny obsahující lepek:   a   pšenice,  b  žito,     ječmen,   d  oves,  e  špalda,   f  kamut
 2.  korýši   7.   mléko 12.  oxid siřičitý a siřičitany
 3.  vejce  8.   skořápkové plody 13.  vlčí bob (lupina)
 4.  ryby  9.   celer 14.  měkkýši
 5.  podzemnice olejná  10.  hořčice
 6.  sójové boby 11.  sezamová semena
Další informace o alergenech:   Alergeny v potravinách

Změna jídelníčku vyhrazena.

Kolektiv kuchyně přeje dobrou chuť.

M. Vaculíková, hl. kuchařka

Elektronické objednávky na www.strava.cz

Přechod na stránku školní jídelny

Objednávat lze přes terminál umístěný v jídelně nebo přes internet 5 dní dopředu. Strávníci budou přihlášeni na následující měsíc jako obvykle po zaplacení a budou mít automaticky nastavený oběd č. 1. Budete-li chtít změnit oběd na č. 2 nebo se odhlásit, můžete použít internet nebo terminál. Na internetu budete mít možnost zkontrolovat stav vašeho stravovacího konta a pokud bude na kontě dostatek prostředků, můžete si sami stravu přihlásit (na týden dopředu). Pokud platba nepřijde, nebudete přihlášeni.

Upozorňujeme:

Přihlášku, odhlášku a změnu druhu jídla lze provést nejpozději týden dopředu. Jídelníčky budou k dispozici na 14 dnů dopředu. Návod k obsluze terminálu je vyvěšen v jídelně. Pokud budete chtít používat internet, je potřeba navštívit kancelář ŠJ Vančurova, abychom Vám tuto službu mohli aktivovat. Připravte si předem: 1. název uživatele, 2. heslo, které budete chtít používat.

Postup při přihlašování přes internet:

1. otevřít internetové stránky www.strava.cz

2. přihlášení uživatele

3. zadáte - zařízení: 4135, vaše uživatelské jméno (které jste nahlásil v kanceláři) a heslo.

Zároveň s objednáváním můžete kontrolovat stav Vašeho konta, výdej stravy i platby. Aktualizace vašich dat na internetu bude prováděna denně po 14.00. Pokud zadáte e-mailovou adresu, přijde vám e-mail, informující o provedených změnách, ovšem až poté, co byla v jídelně provedena aktualizace vašich dat. Za změny provedené na terminálu nebo po internetu zodpovídáte vy.

Pokud se na některý druh jídla přihlásí méně než 30 strávníků, tento druh se nebude vařit; bude se vařit ten, který měl více objednávek. Případnou změnu jídelníčku najdete na internetu nebo na vývěsce ve škole.

Znovu upozorňujeme, že stravné se platí zálohově, vždy do 20. předešlého měsíce, bezhotovostně.

ODHLAŠOVÁNÍ OBĚDŮ

V případě, že odhlášení již nemůžete provést přes internet nebo terminál, můžete se ohlásit do 7.00 ráno telefonicky (tel. 518 321 386) nebo prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Toto opatření neplatí pro změnu jídla! To muže být provedeno nejméně týden dopředu, jak je uvedeno výše. V případě nepřítomnosti je povinností strávníka si oběd odhlásit. V novém systému je nutností nosit čip, protože bez něj nepoznáme, jaký druh jídla je objednán. Pokud výjimečně čip zapomenete, pak: na ZŠ Vančurova dostanete náhradní stravenku v kanceláři, na ZŠ Mírové nám. vyčkáte, až kuchařka dle seznamu zjistí druh objednaného jídla.

Přechod na stránku školní jídelny