Školní jídelna - kontakt: 

vedoucí: Blanka Piťová  

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  telefon 518 321 386  objednání obědů zde  jídelníček  zde

Školní jídelna s kuchyní při ZŠ Hodonín, Vančurova připravuje obědy pro dvě hodonínské základní školy, vlastní kmenovou a ZŠ Mírové náměstí. Je v provozu téměř čtvrtstoletí, ale staré vybavení se postupně mění za nové tak, aby technologie vaření a zařízení vyhovovaly novým hygienickým požadavkům. V současné době vaříme denně asi 770 obědů, z toho je 225 ze ZŠ Mírové náměstí, kam je jídlo denně dováženo. Zároveň připravujeme obědy asi pro 100 mimoškolních strávníků.

Jídelníček

je sestavován podle požadavků tzv. spotřebního koše. Je sledována spotřeba jednotlivých skupin potravin (maso, ryby, luštěniny, brambory, zelenina, ovoce, mléko a mléčné výrobky, cukry a tuky), aby strava byla pestrá a vyvážená.

Přechod na jídelníček