Školní jídelna - kontakt:

vedoucí: Blanka Piťová

Přihláška ke stravování  (252 kB)

Aktualizované podrobnosti k objednávání a placení obědů najdete v sekci Jídelna.

Stravné se platí vždy dopředu zálohově několika způsoby:

• Trvalým příkazem ze soukromého účtu u kterékoliv banky na náš účet u Komerční banky č. 1656440257/0100. Variabilním symbolem u nově přihlašovaných není rodné číslo dítěte (na rozdíl od dřívějška), ale číselný kód, který vám bude přidělen v kanceláři ŠJ.
    Trvalým příkazem lze platit stravné + školné školní družiny dohromady (pouze u ZŠ Vančurova).
  • Platbou v hotovosti u peněžní přepážky Komerční banky na účet: 1656440257/0100. Je možno složit zálohu, případně si vypočítat přesnou částku podle počtu pracovních dnů v následujícím měsíci. Variabilním symbolem u nově přihlašovaných není rodné číslo dítěte (na rozdíl od dřívějška), ale číselný kód, který vám bude přidělen v kanceláři ŠJ.
  • Ve výjimečných případech je možno zaplatit stravné v hotovosti přímo v kanceláři školní jídelny.
    Ve všech případech je nutné zaplatit stravné dopředu nejpozději do 20. každého měsíce.

Pokud máte na sporožiru zadaný souhlas s inkasem, prosíme o zrušení (již nebudeme  tento způsob platby nabízet ).

První platba proběhne v srpnu, a to nejpozději do 20. 8. a potom vždy do 20. v daném měsíci.

Věková kategorie  Cena oběda  Měsíční záloha
  7  - 10 let 24,- Kč  480,- Kč
 11 - 14 let 26,- Kč  520,- Kč
 15 -  18  let 28,- Kč 560,- Kč