4D

7. března jsme se zúčastnili přehlídky výzbroje a činnosti armády, policie, hasičů a záchranářů, která se konala na Masarykově náměstí.

Vzpomínka na akci městské knihovny. Četl a vyprávěl si s námi Martin Hak.

Přejeme vše nejlepší rodičům, kamarádům, učitelům.

se nejvíce povedl holkám i klukům ze 4.D. Obsadili obě první místa a teš si s hrdostí prohlíží nástěnku s diplomy.

V pátek 6. října byl na hodonínské radnici uspořádán Den otevřených dveří. Za naši školu se této akce zúčastnili žáci 4. D. Byli přijati vedením města, prohlídli si městské insignie, na vyhlídkové věži zjistili, jak vypadá Hodonín z ptačí perspektivy. Zjistili také, co je nového v redakci Hodonínských listů. Velký dojem na ně udělala důstojnost obřadní síně a v zasedací místnosti pocítili respekt při pohledu na obrazy bývalých hodonínských starostů.