4B

Třída IV.B

Třídní učitel: Mgr. Eliška Kvapilová

Počet žáků: 25

Žáci čtvrtých ročníků naší školy se letos stanou podnikateli. Zúčastníme se nového projektu na rozvoj finanční gramotnosti s názvem Abeceda peněz. Děti si zvolí ředitele a název podniku, vymyslí a zrealizují vlastní podnikatelský plán a před Vánocemi budou své produkty prodávat v budově České spořitelny.
Třída IV.B získané prostředky investuje do školy v přírodě.

V úterý 18. 9.absolvovali žáci IV.B praktickou část dopravní výchovy na dopravním hřišti naší školy. Vyzkoušeli si, jak zvládat dopravní situace podle pravidel silničního provozu. Děti, které zvládly projet dopravní hřiště bezchybně podle pravidel, získaly malou odměnu.