3C

Třída: 3.C

Třídní učitelka: Mgr. Jana Valuchová

Počet žáků:     22

- třídní stránky na seznam.cz

(fungující od 1. ročníku)

Celý leden s únor chodí děti 3. tříd bruslit na zimní stadion v Hodoníně. Cílem bylo zdokonalit se v technice bruslení, aby se z vratkých a roztřesených postav staly bytosti suverénně se pohybující. Ve čtvrtek 7. února tam děti dorazily opět - i se svými učitelkami, asistentkami, podporovány ještě dvěma trenérkami. Nejen že se hodně naučily, ale  užily si i spoustu zábavy při volném bruslení.

Konec školního roku je na dohled, a tak začínají děti se svými učiteli jezdit na školní výlety. Děti z 1. tříd se rozhodly pro zámek v Miloticích. Při prohlídce zámku se z děvčat staly krásné princezny a z chlapců udatní princové. Všechny děti si to užily a zůstanou jim hezké vzpomínky.

se pro děti z 1.C stal příležitostí ke slavnostnímu setkání ve škole. Děti maminkám zazpívaly, zarecitovaly a předaly vlastnoručně vyrobené dárečky. Poslední obavy dětí, zda to dobře dopadne, se rozplynuly v pořádné porci dortu.