Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace 

Najdete nás zde.

  adresa: Vančurova 2, 695 04 Hodonín    telefon: 518  321  387
  ředitel: PaedDr. Zdeněk Šebesta  
  školní jídelna:   telefon: 518  321  386
  vedoucí stravování: Blanka Piťová  
  školní družina:  telefon: 720  318  288
  vedoucí družiny: Vladimíra Procházková

Dne 15. 9. 2017 se na přístavišti U Jezu v Hodoníně uskutečnily závody na dračích lodích. Startovaly zde 3 věkové kategorie: 1. stupeň, 2. stupeň a střední školy. Naše prvostupňové děti se umístily na krásné 2. příčce. Ale to od naší školy nebylo všechno. Náš tým 2. stupně pod vedením kapitána Radima Slabého se po vcelku pomalém začátku vyšvihl na 1. místo velmi vyrovnané tabulky. „Nejdůležitější bylo to, že jsme jeli docela stejně,” řekl po po posledním a vítězném závodu náš kapitán Radim Slabý.          

 

Ohlasy některých aktérů:
Natálie: „Bylo to dobré, bylo hezké počasí a byli jsme všichni mokří.”
Marek: „Zkusili jsme si něco nového, bavilo nás to a bylo to dobré.”
Kryštof: „Bylo to něco nového, takže za mě to bylo super.”
Petr: „Bylo to dobré, ale byli jsme všichni mokří, kvůli tomu, že tam většina cákala vodu po ostatních.”

Kryštof Škodák, 8.B